Dane kontaktowe

Aniela i Piotr Cieślar

CHATA WATRA; ul. Biała Wisełka 22J

43-460 Wisła

Tel. 606 180 295 ; Tel. 608 849 573

e-mail. kuligibiesiady@gmail.com

12 powodów dlaczego warto zorganizować u nas imprezę i kulig

30 lat doświadczenia

30 lat doświadczenia

Doświadczeni woźnicy

Doświadczeni woźnicy

Zadbane konie

Zadbane konie

Malownicza trasa

Malownicza trasa

Przytulna chata góralska

Przytulna chata góralska

Domowe jedzenie

Domowe jedzenie

Miła obsługa

Miła obsługa

Ubezpieczone usługi

Ubezpieczone usługi

Rodzinna firma

Rodzinna firma

Kuligi przez cały rok

Kuligi przez cały rok

Niepowtarzalny klimat

Niepowtarzalny klimat

3 sale na oddzielne imprezy

3 sale na oddzielne imprezy

Poznaj opinie naszych klientów

  • Super

    Karolina Avatar Karolina
    17 listopada, 2022

    Super zabawa i miło spędzony czas.

    Pawel Siuda Avatar Pawel Siuda
    27 stycznia, 2022
  • Będąc w Wiśle obowiązkowa atrakcja do zaliczenia. Przepiękne widoki i atmosfera gór. Kulig zakończony biesiada w kobyle. Warto korzystać w weekend. Chociaż w sezonie ciężko się wbić.

    Iwona PS. Avatar Iwona PS.
    27 lutego, 2022

    Super miejsce na odpoczynek.dobrejedzenie a panującą atmosfera jest najważniejsza. Polecam

    Jacek K Avatar Jacek K
    29 listopada, 2022
  • Jedzenie ok mała karta ale dobrze zrobione Vegetarian options: Naleśniki pierogi z oeocami Kid-friendliness: Fotelik dla dziecka

    Rafal Rosol Avatar Rafal Rosol
    20 sierpnia, 2022

    Świetne miejsce na udana zabawę! Przepyszne jedzenie, bardzo fajna przejażdżka kuligiem, warto się wybrać jeżeli mamy okazję 🙂 Zima miejsce godne polecenia na relaksowi dobra zabawę!

    Michał Nowicz Avatar Michał Nowicz
    27 października, 2020
  • Fajne miejsce miła obsługa ceny umiarkowane smaczne jedzenie ????

    Tomasz Jarzembowski Avatar Tomasz Jarzembowski
    29 listopada, 2022

    Klimatyczne miejsce,miła obsługa, dobre jedzenie

    Sławek R Avatar Sławek R
    20 listopada, 2022
  • Przytulne miejsce miła obsługa smaczne jedzenie domowa atmosfera polecam

    Dariusz Mynarski Avatar Dariusz Mynarski
    10 grudnia, 2022

    Bardzo klimatycznie ci smacznie Jedliśmy kita wieprzowa z ziemniakami i kapustą zasmazaną pyszne i miła obsługa

    Bożena Z Avatar Bożena Z
    20 września, 2022
  • Smaczne jedzenie w przyzwoitych cenach

    Roman Avatar Roman
    20 września, 2022

    Miejsce tuż przy zejściu ze szlaku z Baraniej Góry do Wisły. Przy czym kilka dań, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. Pierwszy raz trafiliśmy tam schodząc z góry, a drugi raz pojechaliśmy celowo na obiad. Dwa dania warte zapamiętania: 1. Pierogi z jagód (możliwe że sezonowo) 2. Pierś z kurczaka w cieście z frytkami i sałatką. Wrzucam kilka zdjęć, aby pokazać że to nie przypadek że ta porcja była duża. To danie dla naprawdę zgłodniałego turysty a do tego bardzo smaczna. Dużo lepsze niż kotlet w panierce a do tego z oscypkiem.

    Piotr Daniszewski Avatar Piotr Daniszewski
    17 września, 2022
  • Super jídlo i obsluha.Hospoda parádní,chvilku jsem si myslel,že jsem na Ukrajině????určitě doporučuji navštívit

    Jaromír Štěpán Avatar Jaromír Štěpán
    20 listopada, 2022

    Warto

    fazi997 Avatar fazi997
    27 października, 2020
  • Organizują super przyjęcia

    Piotr S. Avatar Piotr S.
    20 września, 2022

    Super miejsce na miłe spę spędzony czas.

    Łukasz Banaś Avatar Łukasz Banaś
    20 listopada, 2022
  • Fajna kapela pyszne jedzonko i miła obsługa ???? polecam

    Teresa Avatar Teresa
    27 stycznia, 2022

    Idealne, górskie ciepłe i przytulne miejsce z takim samym klimatem. Warto odwiedzić po całym dniu zwiedzania rezerwatu.

    Lukasz Rajwa Avatar Lukasz Rajwa
    20 października, 2022
  • Pyszne jedzonko, żurek z jajkiem jak od babci! Filet z kurczaka z oscypkiem i żurawiną, petarda! Polecam gorąco, niestety wszystko musi ustąpić miejsca zasmażanej kapuście, o której debatowaliśmy jeszcze długo po wyjściu z knajpy!????Cena adekwatna do porcji. Wszystko to przygotowane przez miły i uśmiechniety personel! Dziękujemy ???? napewno wrócimy.

    Gonzo BRN Avatar Gonzo BRN
    20 października, 2022

    Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane. Obsługa rewelacyjna, nie było żadnego problemu z przygotowaniem innego posiłku niż w menu, za co serdecznie dziękuję ????. Kawa bardzo dobra, ceny umiarkowane. Warto sobie właśnie w tym miejscu zaplanować spożycie posiłku.

    Renata Zabłocka Avatar Renata Zabłocka
    17 grudnia, 2021
Do góry
Przelewy24
DPPG dla Anielskie Kuligi © 2026
0